TELEFON: 17 859 90 08  MAIL: sklep@bajamoto.pl

Producenci
Accel Trzymak opony wzmacniany 1.6 Accel Trzymak opony wzmacniany 1.6
Producent: Accel
Cena: 58,90 zł
szt.
zobacz więcej
Accel Trzymak opony wzmacniany 1.85 Accel Trzymak opony wzmacniany 1.85
Producent: Accel
Cena: 58,90 zł
szt.
zobacz więcej
Accel Trzymak opony wzmacniany 2.15 Accel Trzymak opony wzmacniany 2.15
Producent: Accel
Cena: 58,90 zł
szt.
zobacz więcej
Accel Trzymak opony wzmacniany 2.5 Accel Trzymak opony wzmacniany 2.5
Producent: Accel
Cena: 63,50 zł
szt.
zobacz więcej

Temat opon to wyjątkowo złożone zagadnienie ale jedno jest pewne - świeże gumy to podstawa. Opony motocyklowe wpływają bezpośrednio na każdy aspekt jazdy i decydują o bezpieczeństwie. więc absolutnie nie wolno na nich oszczędzać czy odwlekać ich wymiany. Obecne rozwiązania to owoce zaawansowanych technologii produkcji dzięki czemu opony znanych marek szczycą się doskonałymi wynikami w testach przyczepności, zużycia i wytrzymałości. Dobór ogumienia to szczególnie trudne zadanie w przypadku dużych i mocnych motocykli. Moce osiągane przez nowoczesne motocykle sportowe nie zostawiają miejsca na kompromisy w konstrukcji opon.

Nie wiesz jakie opony motocyklowe wybrać? Nic dziwnego, wybór jest przeogromny! Topowe marki takie jak Bridgestone, Dunlop, Maxxis, Pirelli czy Mitas, oferują modele do praktycznie każdego motocykla, na każdą okazję i do każdego stylu jazdy. Chcesz zasmakować jazdy poza asfaltem? Pamiętaj, że musisz wybrać nie tylko rzeźbę bieżnika ale też odpowiednią mieszankę do konkretnego podłoża.

Jeśli Twoim priorytetem są  dalekie podróże, odpowiednim wyborem będzie opona turystyczna. Zachowa ona swoje właściwości przez długi czas i wytrzyma wiele kilometrów. Pozwoli również komfortowo i pewnie prowadzić motocykl w każdych warunkach, nawet w deszczu. 

Opona sportowa to rozwiązanie dla szybkiego motocykla sportowego. Dzięki miękkiej, przyczepnej mieszance, pozwoli na wykrzesanie stu procent możliwości zawieszenia i przełoży pełną moc na asfalt. Jednak ceną za prowadzenie często okazują się nieco niższe przebiegi niż w przypadku opon konwencjonalnych. 

Bez względu na typ opony, zawsze istotny jest jej wiek. Kiedy zmieniać opony? Nie ma sztywno określonych reguł, jednak badania wykazują że opony starsze niż 5 lat, drastycznie tracą właściwości. Dlatego też należy zwracać szczególna uwagę na numer DOT który informuje nas o dacie wyprodukowania opon. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl