• Łatwy i szybki zwrot do 14 dni
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Sklep prowadzony przez zawodników motocross i enduro
  • Szybka dostawa
  • Działamy na rynku od ponad 5 lat
Chcesz coś zamówić ale kasy brak? Zrób zakupy dzisiaj i zapłać za 30 dni z PayPo!📅
Kup łańcuch i zębatki, a przednią zębatkę otrzymasz za 1zł!
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prox

( ilość produktów: 5014 )

Prox Racing - jeden z najlepszych producentów części zamiennych do motocykli cross i enduro.

Marka Prox Racing została założona w 1975 roku, a jej siedziba znajduje się w pobliżu Amsterdamu w Holandii. 

Prox Racing specjalizuje się przede wszystkim w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości części silnikowych takich jak: korbowody, zawory, wały korbowe, tłoki itd. 

Jest to nowoczesna marka, która ciągle poszerza swoją ofertę i inwestuje w kolejne nowoczesne komponenty techniczne. Obecnie Prox Racing posiada w swojej ofercie ponad 8 000 rodzajów różnych części, każdy o innym numerze katalogowym. Wszystkie te części zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego wybierając części marki Prox Racing będziesz mógł być pewny ich jakości i niezawodności. Zakłady produkcyjne, w których produkowane są części zamienne są też zakładami zajmującymi się produkcją części OEM.

Marka Prox Racing jest obecnie dostępna w ponad 70 krajach na całym świecie i liczba ta stale się poszerza.

W ofercie marki znajdziesz przede wszystkim: 

Filtry powietrza Prox Racing

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dwustopniowa pianka chroni przed przedostawaniem się nawet najmniejszych cząstek brudu. Pomimo znacznej szczelności na brud, filtry te nie ograniczają przepływu powietrza do silnika. Dodatkowo w filtrach umieszczono gruby i płaski pierścień uszczelniający, który jeszcze bardziej chroni przed zanieczyszczeniami nawet w najgorszych warunkach. Wykonanie i projekt są zdecydowanie ekskluzywne, dlatego nie powinieneś czuć się zawiedziony po zakupie filtrów tej marki.

Filtry oleju

Produkcja filtrów oleju opiera się na wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Dzięki zastosowanej jakości marka uzyskała powtarzalność i stałą jakość w produkcji filtrów wytwarzanych przez grupę czołowych producentów w branży. Na każdym etapie produkcji filtry są kontrolowane pod względem tolerancji parametrów i jakości.

Łożyska Prox Racing 

W ofercie marki znajdziesz szeroką gamę łożysk w tym np. łożysk kulkowych, łożyska wału korbowego, układu kierowniczego, łożyska wahacza, łożyska kół. Pamiętaj, że w zestawach łożysk znajdziesz łożyska najwyższej jakości takie jak KOYO, NTN, HIC MBS itd. Silniki motocrossowe i ATV wymagają specjalistycznych łożysk np. w miejscu główki korbowodu, dlatego specjalnie dla nich zostały opracowane dość płaskie łożyska, które są w stanie poradzić sobie z wysokimi prędkościami obrotowymi, jakie występują w silnikach wyczynowych.

Oczywiście marka oferuje również łożyska igiełkowe dedykowane do PWC i skuterów. Dlatego na pewno w jej ofercie znajdziesz odpowiednie dla siebie łożyska. 

Jeśli chodzi o łożyska wału korbowego Prox w swoich zestawach również umieszcza tylko wysokiej jakości łożyska, które projektowane i wykonywane są na wzór łożysk OEM i pasują zarówno do wałów korbowych OEM, jak i akcesoryjnych wałów korowych. łożyska te produkowane są w najlepszych fabrykach na terenie Japonii, które często produkują łożyska na pierwszy montaż (łożyska OEM). 

Zestawy łożysk i uszczelnień wału korbowego zapewniają beztroską jazdę i niezawodność. Znajdziesz w nich wszystkie potrzebne części do odbudowy wału korbowego. 

Prox oferuje również dystanse do kół, które wykonano z hartowanej stali, dociśniętej do skorupy dystansu. Dzięki temu mają bardzo odporną powierzchnię ścieralną, która wydłuża żywotność zarówno dystansów kół, jak i łożysk koła.

Dodatkowo w ofercie marki znajdziesz łożyska główki ramy, łożyska kół czy łożyska amortyzatora tylnego. W zestawach często prócz łożysk znajdziesz dodatkowe tulejki lub uszczelniacze, wszystko zależy od tego, czy w Twoim motocyklu są one potrzebne, czy nie.

Części do hamulców Prox Racing

Szeroka gama klocków hamulcowych, zestawów naprawczych pomp hamulcowych i zestawów naprawczych zacisków hamulcowych pozwoli na łatwe dobranie odpowiednich części, pasującego do Twojego motocykla.

W ofercie marki Prox Racing znajdziesz tarcze hamulcowe wyprodukowane ze specjalnie hartowanej stali nierdzewnej. Charakteryzują się wysoką jakością, optymalnym chłodzeniem i czyszczeniem powierzchni styku z klockami hamulcowymi. Dzięki tym zaletom tarcze posłużą Ci dużo dłużej niż zwykłe tarcze hamulcowe, a do tego obniżą zużycie klocków hamulcowych. Pamiętaj, że część tarcz hamulcowych różni się pomiędzy sobą twardością i to właśnie do tej twardości powinieneś dobierać odpowiednią twardość klocków hamulcowych. 

Klocki hamulcowe to wysokiej jakości spieki, tworzone w bardzo rygorystycznym procesie produkcji. Względem klocków organicznych spiekane klocki hamulcowe mają lepsze właściwości materiałowe, wytrzymują wyższe temperatury podczas agresywnego hamowania i wykazują się większą trwałością. Klocki hamulcowe Prox dają kontrolowaną siłę hamowania i długą żywotność. Do produkcji przednich klocków hamulcowych zastosowano miększą mieszankę, natomiast twardszą mieszankę użyto do tylnych klocków hamulcowych. 

W zestawach naprawczych zacisków, zestawach do regeneracji cylinderka zacisku znajdziesz wszystkie potrzebne elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane oraz wyprodukowane tak, aby gwarantować jakość OEM lub wyższą niż OEM.

Linki hamulca i gazu

Prox Racing linka gazu i hamulca - linki gazu i hamulca wykonane zostały zgodnie ze specyfikacjami OEM, dlatego są łatwe w montażu i idealnie pasują do konkretnych motocykli. 

Wszystkie linki wyposażono w nylonowe rękawy wewnętrzne, które nasmarowano odpowiednimi preparatami, a z zewnątrz zastosowano ciasno zawinięta osłonę z PVC. Sama linka to wysokiej jakości linka stalowa, która zapewnia płynną kontrolę ruchu oraz wysoką trwałość. Linki posiadają niezbędne elementy montażowe, a jakość użytych materiałów gwarantuje idealne dopasowanie. 

Końcówki linek przed odlaniem umieszczane są w specjalnej klatce, której zastosowanie sprawia, że są bardziej odporne na wyrwanie.

Części zamienne do sprzęgła.

Tak jak i poprzednie części i akcesoria marki prox, tak samo części dedykowane do sprzęgieł wytwarzane są przez producentów, produkujących również podzespoły OEM.

Marka Prox oferuje między innymi Kompletne zestawy tarcz, przekładek i sprężyn sprzęgła. Dzięki temu możesz mieć pewność, że tarcze i sprężyny będą perfekcyjnie dopasowane, co będzie skutkowało zapewnieniem wysokiej wydajności. Zakup kompletnego zestawu sprzęgła jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem na naprawę niedziałającego sprzęgła, jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy do określenia, które poszczególne elementy wymagają wymiany. Tarcze cierne oraz stalowe produkowane są główne w Japonii, a cały proces produkcji zapewnia maksymalną wydajność trwało i bardzo dobre wyczucie sprzęgła na poziomie komponentów OEM.

Dodatkowo marka PROX zaprojektowała o 10% sztywniejsze sprężyny niż standardowo zakładane sprężyny OEM. Dzięki temu zmniejszono poślizg sprzęgła w ekstremalnych warunkach i stworzono bardzo dobrą reakcję i kontrolę nad sprzęgłem.

Jeśli potrzebujesz samych tarcz ciernych, przekładek lub sprężyn to możesz zakupić je oddzielnie. Pojedyncze części posiadają taką samą jakość jak części zapakowane w zestawie, dlatego nie musisz się martwić, że jest to inny produkt o np. mniejszej trwałości. 

W ofercie marki znajdziesz stalowe i aluminiowe przekładki, to już od Ciebie zależy, które z nich zastosujesz w swoim motocyklu.

Kosze sprzęgłowe poddawane są profesjonalnej obróbce i wykonywane są z aluminium stopu lotniczego 7075-T6. Dodatkowo stosuje się w nich twarde anodowanie, które zwiększa żywotność, nawet w ciężkich warunkach wyścigowych. Prox stworzył własną serię koszy sprzęgłowych, w których zastosował wyjątkowo twardą powierzchnię cechującą się dużą odpornością na ścieranie. Dodatkowo anodowanie zwiększa płynność pracy sprzęgła. Dodatkowo niektóre kosze sprzęgłowe zostały pokryte teflonową powłoką, która wpłynęła na prawie całkowitą minimalizację tarcia. 

Szczególnie w motocyklach CRF250R oraz CRF450R po nagrzaniu silnika często czuć dodatkowy i irytujący luz sprzęgła. Wynika to z różnej szybkości rozszerzania się stopów aluminium użytych w skrzyni korbowej i jako stalowy pręt, który obsługuje sprzęgło. Dlatego stworzono akcesoryjne drążki reduktora sprzęgła, w których zastosowano aluminiowy rdzeń i hartowane stalowe końcówki. Pręt ze stopu ma taką samą rozszerzalność cieplną jak obudowa silnika, dlatego niezależnie czy silnik jest ciepły, czy zimny prześwit jest redukowany do minimum.

W ofercie znajdziesz również precyzyjnie obrabiane osłony sprzęgła, które wykonano z wysokiej jakości aluminium 6061. Osłony te cechują się znacznie większą trwałością oraz wytrzymałością niż odlewane osłony OEM. Osłony są idealnie dopasowane, posiadają wszystkie fabryczne mocowania i sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach.

W ofercie marki znajdziesz również kosze sprzęgłowe wewnętrzne, dociski sprzęgła, uszczelki pokrywy sprzęgła oraz zestawy naprawcze do regeneracji cylindra sprzęgła, które również wykonano na wzór części OEM.

Korbowody

Korbowód PROX - to produkt, z którego marka zasłynęła na całym świecie. Korbowody są wykonywane z najtwardszych materiałów, jakie są dostępne obecnie na rynku. Oczywiście cała produkcja jest wykonywana pod pełną kontrolą zgodnie ze specyfikacjami i tolerancją OEM. Wpływa to na ułatwienie montażu korbowodów i ich bezproblemowe działanie. 

Korbowody są podwójnie kute na dedykowanych odkuwkach, co zwiększa ich wytrzymałość i spójność. Dodatkowo są śrutowane i baryłkowate, co znów zwiększa ich żywotność oraz poprawia teksturę powierzchni. Śrutowanie wpływa natomiast na eliminację naprężenia szczątkowego i gładko łączy powierzchnie kucia.

Dla maksymalizacji żywotności dolnego łożyska w korbowodach zastosowano specjalnie zaprojektowane gniazda smarowania. 

W opakowaniu korbowodu znajdziesz korbowód, czop korbowodu oraz łożyska i podkładki, jeśli Twój motocykl posiadał takie części w oryginale. 

Potrzebujesz wymienić tylko łożysko igiełkowe korbowodu lub czop? Nie ma problemu, w ofercie marki znajdziesz duży asortyment części zamiennych dopasowanych do konkretnego motocykla.

Części PROX - pompa wody

To wysokiej jakości części zamienne dedykowane do motocykli MX oraz pojazdów ATV. Możesz również zakupić zestaw naprawczy pompy wody, w którym znajdziesz wszystkie potrzebne elementy do regeneracji układu takie jak uszczelki, o-ringi czy łożyska. 

Marka Prox opracowała specjalistyczne wały korbowe dedykowane do motocykli cross, ednuro, mx oraz ATV. Wszystkie podzespoły wału korbowego wykonano w specyfikacji odpowiadającej jakości OEM lub przewyższające tę jakość. Jeśli więc Twój wał korbowy jest zużyty ponad dopuszczalny zakres, porysowany lub nadmiernie się nagrzał to powinieneś rozważyć jego regenerację lub wymianę. Dzięki kontroli zużycia możesz zabezpieczyć się przed dodatkowymi kosztami wynikającymi z rozpadnięcia się wału podczas jazdy i uszkodzenia innych podzespołów w silniku. 

Wszystkie wały korbowe są w pełni zmontowane, wykonane zgodnie z zaleceniami OEM i precyzyjnie sprawdzone przed procesem pakowania.

Części do gaźnika

Zestawy naprawcze gaźnika Prox cechują się wysoką jakością i zawierają wszystkie potrzebne części do regeneracji zużytego lub uszkodzonego gaźnika. W zestawach naprawczych gaźnika znajdziesz między innymi: gumowe o-ringi wykonane z gumy NBR, która jest odporna na etanol stosowany we współczesnych paliwach, uszczelki, dysze, iglice, śruby mieszanki, śruby miski pływakowej.

Jeśli kupujesz zestaw naprawczy do ATV, to w zestawie znajdziesz elementy do naprawy dwóch gaźników. 

W ofercie marki znajdziesz również pojedyncze dysze główne oraz dysze wolnych obrotów do wielu popularnych gaźników takich jak Keihin, PWM, CR, FCR MX itd. Wszystkie te dysze możesz kupić na sztuki i samodzielnie dopasować do warunków, w jakich pracuje Twój gaźnik.

Jeśli natomiast posiadasz elektroniczny wtrysk paliwa, to w ofercie marki znajdziesz elektroniczne sterowniki dedykowane do konkretnych motocykli. Sterowniki działają plug'n play, łatwo podłączysz je do wtrysku i ECU. Sterowniki pozwalają na regulację wtrysku, tak jak można było to zrobić w gaźniku. Do regulacji wtrysku za pomocą sterownika nie potrzebujesz dodatkowego komputera ze specjalnym oprogramowaniem czy Dyno. Za pomocą jednego przycisku możesz łatwo regulować przepływ paliwa, precyzyjnie wprowadzać modyfikacje i dopasowywać do warunków jazdy.

Uszczelki Prox 

W ofercie znajdziesz wysokiej jakości uszczelki, które możesz zakupić pojedynczo lub w zestawach. Znajdziesz między innymi uszczelki pokrywy sprzęgła, zestawy uszczelek pod głowicę i cylinder, zestawy Top-End oraz komplety uszczelek na cały silnik.

Uszczelki produkowane są na wzór uszczelek OEM, ale zgodnie ze specyfikacją oraz precyzją określoną odgórnie przez markę, dzięki temu oferowane uszczelki są wykonane z szerokiej gamy materiałów zaawansowanych technologicznie, które można nazwać materiałami premium. W zestawach znajdziesz między innymi wielowarstwowe uszczelki stalowe lub uszczelki syntetyczne wykonane z włókien mieszanych.

Każda uszczelka PROX jest precyzyjnie cięta dla lepszego dopasowania i stworzenia idealnego uszczelnienia.

Marka posiada własne laboratorium oraz inżynierów, którzy na podstawie środowiska, w jakim pracuje uszczelka, określają najważniejsze cechy materiałów i poszukują nowoczesnych rozwiązań, które mogłyby zwiększyć żywotność uszczelek.

Liczniki motogodzin

W ofercie marki znajdziesz również liczniki motogodzin, które pozwolą Ci łatwiej kontrolować przebieg motocykla oraz interwały serwisowe i olejowe. Możesz wybierać pomiędzy licznikiem bezprzewodowym a standardowym licznikiem z jednym małym kabelkiem.

Bezprzewodowe liczniki motogodzin marki PROX, są aktywowane za pomocą wibracji. W ich przypadku instalacja jest banalnie prosta, nie musisz nawet nigdzie podłączać żadnego kabelka. Zastosowano w nim elektronikę półprzewodnikową oraz nowoczesny wyświetlacz LCD. Licznik jest odporny na warunki środowiskowe, posiada obudowę z żywicy epoksydowej, która jest odporna na wstrząsy i wykazuje właściwości wodoodporne. Możesz w nim ustawić czułość wibracji, częściowo zresetować godziny i masz pewność, że będzie działał przy wszystkich 2-suwowych i 4-suwowych motocyklach. Rekordem licznika w warunkach laboratoryjnych było zarejestrowanie 99 999 godzin, a czas czuwania to ponad 45000 godzin.

Standardowe liczniki motogodzin posiadają jednoprzewodowe połączenie. Prócz tego również mają nowoczesny wyświetlacz LCD, bardzo dobrą trwałość i funkcjonalność. Możesz je stosować w 2/4 suwowych motocyklach, nie wymagają zasilania. W środku zamknięta jest bateria, która zgodnie z deklaracją producenta powinna wystarczyć na około 10 lat użytkowania. Licznik ten posiada certyfikat CE i jest w całości zaprojektowany i zmontowany w USA.

Tłok Prox

Do produkcji tłoków marka używa nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu CNC. Materiały cechują się niską rozszerzalnością oraz niskim tarciem, co wpływa na wydłużenie żywotności tłoka. Większość tłoków pokryta została powłoką z cyny, która stosowana jest w podzespołach OEM. Powłoka taka ogranicza największe zużywanie podczas odpalania motocykla. Ponadto stosowana jest również dodatkowa czarna powłoka wykonana z delikatniejszej mieszanki, która wpływa na zwiększenie wydajności. 

W ofercie marki znajdziesz tłoki dedykowane do cylindrów posiadających powłokę Nicasil oraz cylindrów z tulejami. 

W zestawie z tłokiem znajdziesz, pierścienie i sworzeń - tłok jest gotowy do montażu. 

Jednym z ogromnych plusów marki jest to, że w każdej chwili możesz dokupić części takie jak pierścienie tłokowe, sworznie i łożyska igiełkowe. Dzięki temu w przypadku błędów w montażu czy zużycia, nie będziesz musiał od razu kupować nowego tłoka.

Wszystkie części zamienne są wykonane z wysokiej jakości materiałów na wzór OEM.

Części do zawieszenia

W ofercie znajdziesz całe zestawy naprawcze przedniego zawieszenia, w których zawarto panewki ślizgowe, olejowe, podkładki i pierścienie. W zestawach dołączone są teflonowe tuleje (panewki). Panewki te cechują się zwiększoną trwałością, która została potwierdzona w testach dynamicznych. 

Prócz tego znajdziesz zestawy uszczelnień z głowicą tylnego amortyzatora wykonane ze stopu 6061-T6 oraz zestawy z uszczelniaczami olejowymi i pyłowymi przedniego zawieszenia.

Jeśli planujesz jedynie mały serwis przedniego zawieszenia i potrzebujesz tylko uszczelniaczy olejowych, to możesz je zakupić oddzielnie. Uszczelniacze wykonywane są z wysokiej jakości materiałów w czołowych fabrykach w Japonii, które produkują również podzespoły OEM. 

Jednym z popularniejszych akcesoriów do zawieszenia są neoprenowe osłony na lagi. Osłony te ograniczają wydmuchiwanie uszczelniaczy zawieszenia i chronią uszczelniacze przed piaskiem i innymi zanieczyszczeniami. Osłony są wykonane z wytrzymałego i elastycznego materiału, są łatwe w montażu i utrzymują się w odpowiednim miejscu dzięki zastosowaniu opasek błyskawicznych.

Będą pasować na rury o średnicy od 44 mm do 50 mm.

Napęd

W ofercie znajdziesz również szeroką gamę zębatek przednich i tylnych, łańcuchów napędowych, uszczelnień wałka pośredniego, rolek i śrub zębatek.

Zębatka przednia Prox to jedna z najchętniej kupowanych przez was zębatek. Wykonana jest z ultralekkich i bardzo dobrych materiałów. Dzięki zastosowaniu stali SCM435 NiChrome Molibden zębatki są odporne na korozje, a rdzeń o niskiej zawartości węgla ogranicza pękanie. Pod koniec produkcji zębatka przednia jest utwardzana dyfuzyjnie i osiąga maksymalną odporność na zużycie. Konstrukcja z otworami zapewnia najwyższą wydajność, a zastosowane rowki poprawiają samoczyszczenie zębatki.

Tylne zębatki dostępne są w wersji stalowej oraz wykonane ze specjalnie opracowanego stopu. 

Zębatki tylne ze stopu wykonane są z materiału 7075-T6, obrabiane za pomocą maszyn CNC, wyposażono je w samoczyszczące rowki. W trakcie procesu projektowania kładziono szczególny nacisk na szybkie oczyszczanie zębatki, dlatego nacięte rowki skutecznie wydłużają żywotność zarówno zębatki, jak i łańcucha.

Zębatki tylne stalowe to lekkie zębatki wykonane ze stali o wytrzymałości Qste 420 i 460. Są dużo bardziej odporne na zanieczyszczenia niż zębatki aluminiowe. Jeśli więc szukasz zębatki, która będzie bardzo wytrzymała, to powinieneś zdecydować się na zębatkę stalową.

Zestawy zaworów ze sprężynami PROX.

Od teraz sam możesz wybrać czy chcesz zastosować zawory tytanowe, czy stalowe. Z uwagi na rosnące ceny zaworów tytanowych marka opracowało stalowe zawory o zwiększonej trwałości, które cechują się znacznie dłuższą żywotnością niż tytanowe zawory OEM. Pamiętaj, że ze względu na większy ciężar stali należy zastosować cięższą sprężynę zaworu. 

Wszystkie zestawy zaworów ze sprężynami są zaprojektowane z uwzględnieniem mocniejszych sprężyn wykonanych ze stali chromowo-wanadowej, co wpłynęło na zwiększenie ich wydajności i trwałości nawet przy wysokich obrotach. 

Jeśli natomiast potrzebujesz samych zaworów wydechowych lub samych zaworów ssących, to zawsze możesz wybrać pojedyncze zawory. Marka PROX oferuje zaawansowane technologicznie zawory wykonane ze stopu Ti3al. Tytanowe zawory przewyższają znacznie specyfikację OEM pod względem swojej niezawodności. 

W segmencie tym znajdziesz również uszczelniacze zaworowe, zestawy płytek zaworowych do regulacji zaworów oraz łańcuchy rozrządu. 

Łańcuchy rozrządu są produkowane we współpracy z renomowaną firmą Borg Warner i są dostępne do szerokiej gamy motocykli crossowych oraz drogowych i ATV. 

Wszystkie te części znajdziesz w bajamoto. Jeśli nie wiesz, jak dobrać odpowiednie części nie wahaj się napisać do nas, na pewno pomożemy w odpowiednim wyborze.

PMI Europe B.V. to światowa siedziba firmy ProX Racing Parts. Założona w 1975 roku firma PMI Europe B.V. działa obecnie w wielu krajach na całym świecie. Krajowi i międzynarodowi dealerzy i dystrybutorzy są obsługiwani z ich zakładu w Holandii. ProX specjalizuje się głównie w wysokiej jakości komponentach wewnętrznych silników, takich jak tłoki, korbowody, wały korbowe i zawory. Jednak ProX stale poszerza swoją ofertę i dlatego inwestuje w inne komponenty techniczne związane z różnymi zastosowaniami sportowymi, które można znaleźć również poza silnikiem. Łącznie z najnowszymi dodatkami, w magazynie ProX znajduje się ponad 5000 numerów części podzielonych na ponad 50 różnych grup produktów. Wszystkie części są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych na całym świecie. Te fabryki obejmują renomowane firmy, które produkują części OEM (Original Equipment Manufacturing) dla wiodących marek motocyklowych na całym świecie. Dzięki doświadczeniu i długotrwałym relacjom firma ProX zawsze jest w stanie wybrać najlepszego producenta, który spełni lub przekroczy wysokie wymagania dotyczące specyfikacji technicznych i rynku. Części ProX są dostępne w określonych i dedykowanych sieciach sprzedaży na całym świecie. Z dystrybutorami i dealerami w ponad 70 krajach na całym świecie. Prox oferuje szeroką gamę produktów, w tym: tłoki, korbowody, koła zębate, wały korbowe, wałki rozrządu, łańcuchy rozrządu, zawory i sprężyny zaworów, uszczelnienia zaworów, tarcze i sprężyny sprzęgła, elementy sprzęgieł takie jak kosze, piasty wewnętrzne i inne, zestawy uszczelek , łożyska, zestawy podkładek, dysze główne i pilotowe, łożyska kół i zestawy uszczelnień, uszczelnienia przeciwpyłowe i wycieraczki, zestawy tulei widełek, zestawy wahaczy, zestawy połączeń, zestawy łożysk amortyzatorów, zestawy łożysk układu kierowniczego, zestawy przekładek kół, zestawy głowic uszczelniających, drążki kierownicze zestawy końcowe, zestawy uszczelek wału pośredniego, klocki hamulcowe, zestawy do odbudowy tylnego hamulca i rolki łańcuchowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Sklep jasny i przejrzysty dostawa zgodna z zamówieniem w dobrym czasie polecam
2024-07-03
Wszystko jak zawsze profesjonalnie
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel